Hizmetlerimiz - 312 Sigorta Aracılık Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Özel ve Kamusal işlerde İnşaatınızın başına gelebilecek tüm riskleri gerek Türkiye gerekse Türkiye dışından teminat bularak koruma altına alıyoruz. İnşaatınızın yapım aşamasında inşaatınızla birlikte; 3. şahısların başına gelebilecek, çalışanlarınızın başına gelecek bir çok zararı ve karşılaşabileceğiniz bir çok riski All Risk ürünü ile teminata alarak sizi koruyoruz. Referanslarımızı incelediğinizde bu işte ki uzmanlığımızı da göreceksiniz.

Özel ve Kamusal işlerde İnşaatınızın başına gelebilecek tüm riskleri teminata alıyoruz

Deprem ülkemizin en büyük risklerinden biri. Bir çok fay hattının yer aldığı ülkemizde hemen hemen her gün irili ufaklı depremler oluyor. DASK ile bu depremlerde evinizin başına gelebilecek maddi hasarları teminat altına alıyoruz. Zorunlu olan bu sigorta için muhakkak bizi arayın.

Doğal afetler karşısında evinizi, işyerinizi güvence altına alıyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel hastanede tedavi ve muayene olmak istediğinizde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında sizden alınan masrafları teminat altına alır. Avantajları Nelerdir?
Yatarak Tedavi Teminatları: (%100 ve limitsiz)
Cerrahi ve dâhili yatışlar
Yoğun bakım
Kemoterapi
Radyoterapi
Diyaliz vs.
Ayakta Tedavi Teminatları: (10 Adet Limitli)
Doktor muayene
Laboratuvar
Radyoloji
İleri tanı yöntemleri
Fizik tedavi
Gibi geniş kapsamlı tedavi ve muayene imkanları teminatları bulunmaktadır.
Özel sağlık sigortalarına göre primleri daha uygundur,
Her gelir grubuna hitap eder,
Düşük primlerle özel hastanelerde tedavi imkânı sağlar,
Poliçede 2 veya daha fazla sigortalı olması durumunda %10 indirim uygulanır
0-80 yaş aralığına teminat verebiliyoruz. Üstelik geçmişten gelen rahatsızlıklarınızı kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası ürünümüzde var.3 sene sonunda risk değerlendirmesine göre Ömür Boyu Yenileme garantisi de alarak sonra karşılaşabileceğiniz birçok riski hayatınız boyunca teminatta tutuyoruz. Bir telefon kadar size yakınız. MUTLAKA ARAYIN!

Özel hastane giderleri gözünüzü korkutamayacak

Özel sağlık sigortası son dönemlerde hayatımızın bir parçası oldu. Özel sağlık sigortası hayatımız için büyük bir konfor. Kullanmaya başladıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacak. Özel hastanelerde ya da özel doktorunuz da özel sağlık sigortanızı kullandıkça size yaşattığı rahatlığı ve konforu fark edeceksiniz. Çok büyük ucu açık masraflardan sizi koruyarak ilerleyen süreçte başınıza gelebilecek bir çok rahatsızlığı maddi kısmını düşünmeden rahatlıkla geçireceksiniz. Detaylı bilgi için mutlaka bize ulaşın.

Sağlığınıza en az sizin kadar değer veriyoruz.

Evlerimizin başına gelebilecek bir çok risk var. Yangın, hırsızlık, su baskını, cam kırılması, ve benzer onlarca risk. Hatta komşuların evlerine verebileceğimiz zararlar ya da komşuların evlerimize verebileceği hasarlar. Kapıda kaldığımız da olmuyor değildir. Acil çilingir ya da bir elektrik ustası?

Konut sigortası yukarıda saydığımız ve hatta sayamadığımız bir çok riski teminat altına alan muhteşem bir ürün. Üstelik primleri o kadar uygun ki teklif aldığınızda çok şaşıracaksınız.

Konut sigortası, aklınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizi güvence altına alır.

Yurt Dışı seyahatlarınızda yaşanabilecek acil sağlık problemlerinde yanınızdayız. Üstelik Covid-19 teminatı da dahil. VIP planlarımızda ise bavul kaybından, seyahat iptallerinize kadar bir çok riski teminata alıyoruz. 312 Sigorta olarak hem en ekonomik planlarla hemde en kapsamlı planlarla yanınızdayız. Mutlaka bizden teklif alın.

Seyahat sigortanızı yola çıkmadan yaptırın güvenceniz sigortanız olsun.

İster bir ofis, ister devasa bir fabrika olsun 312 Sigorta olarak size iş hayatınızda yaşayabileceğiniz bir çok riskte size en uygun teminatları sağlıyoruz. İşyerimiz hepimizin kazanç kapısı. Burada yaşanabilecek hasarlar bizim kazancımızı da olumsuz etkileyebilir. 312 Sigorta olarak çalıştığımız şirketlerle, işyerinize en uygun teminatları sağlayarak böyle bir durumda yaşanabilecek problemleri minimize ediyoruz. İşyeri sigortası o kadar kapsamlı ki; yangın, hırsızlık, sel su baskını, deprem gibi teminatlar dışında da kar kaybınız, ürünlerinizin geri çağrılması gereken durumlara bile teminat verebiliyoruz. Mutlaka bu konuda bizimle iletişime geçin.

Yüksek verim ve kazanç elde etmek için çalıştığımız iş yerini güvence altına alır.

Trafik sigortası, trafikte 3 şahıslara verebileceğiniz zararları teminat altına alan ve zorunlu olan çok önemli bir sigorta. Trafik sigortası olmadan trafiğe çıkmak çok büyük bir risk. Siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlı trafik sigortası tekliflerini sunuyoruz. Mutlaka bizden bu konuda fiyat alın.

Aracınızla 3. Şahıslara verebileceğiniz zararlar teminat altında

Kasko sigortası, araçlarımızın başına gelebilecek her türlü riski teminat altına alıyor. 0-25 yaş aralığında ki araçlarınıza teminat sağlıyoruz. Orijinal parça, yetkili servis siz ne isterseniz. İhtiyari mali mesuliyet teminatında da sınırsız ürünlerimiz mevcut. Kiralık aracınız lüks ya da sınırsız mı olsun? Evet hepsini sağlıyoruz. Bizden mutlaka bu konuda teklif alın.

Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var…

Şimdi Ara