Hakkımızda - 312 Sigorta Aracılık Hizmetleri

Hakkımızda

312 Sigorta olarak biz bu sektörde 9 yıldır yer alıyoruz. Şu an Türkiye'nin önde gelen hemen hemen tüm şirketlerin yetkili A acentesiyiz. Şirketimiz sürekli eğitimler ve yeni anlaşmalarla kendisini hem sayısal hemde teknik anlamda sürekli geliştiriyor. Şu an gelişmeye hedefimize bir adım daha yaklaşmaya devam ediyoruz. Biz ulaşılabilir bir acentesiyiz. Biz müşterimizin sigortacılık anlamında hayata kalitesine önem veren en yakın iş ortağıyız.

Biz sürekli teknolojiye yatırım yapan, kurumsallık anlamında kendini geliştiren, gelişmelere yönelik müşteri risklerini analiz ederek yeni çözümler sunarak müşterilerin koruyan bir acenteyiz. Ezberlenmiş sistemi değil oluşacak riskleri analiz ederek doğru ürün ve doğru fiyatı ve doğru şirketi bir araya getirmeyi amaç ediniyoruz. Bu sebeple de departman sisteminde ve müşteriye özel temsilciyle çalışıyoruz. 

Dünya değişim hızı gün geçtikçe artıyor ve sigorta da yer alan bir çok konu revize oluyor. Dünya da oluşan bu değişim sebebiyle ortaya çıkan yeni ürünleri müşterilerimizi ulaştırarak risklerini yönetiyoruz. 

Kurumsal anlamda ülkemizde bir çok büyün inşaatın sigortalarını yapmaya devam ediyoruz. Hatta Afrika'ya kadar devam eden teminatlarımızda var. 

Biz büyük düşünen, bu ülkeye en iyi şekilde hizmet eden, vizyonu yüksek ve yeniliklere açık ve  müşterisinin daima yanında bir acente olarak yola devam etmeyi hedefliyoruz. 

Bize katılın farkımızı göreceksiniz. 

Ofisimiz

Yetkili Acenteliklerimiz

Kampanya ve yeniliklerimizden haberdar olmak ister misiniz?

Şimdi Ara